Netflix fiyatlarına zam geldi! İşte Netflix yeni fiyat listesi!

Online dizi ve film izleme platformu Netflix fiyatlarına zam geldi. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 20 ülkede aylık Netflix ücretlerine zam yaptı. Temel, standart ve özel üyelik seçenekleriyle hizmet veren Netflix yeni fiyat listesi bugünden itibaren geçerli olacak.

Netflix fiyatlarına zam geldi! İşte Netflix yeni fiyat listesi!

Popülerliği gün geçtikçe yükselen online dizi ve film izleme platformu Netflix aylık abonelik ücretlerine zam yaptı. Zamlı ücretler, Türkiye'nin de dahil olduğu 20 Avrupa ülkesinde bugünden itibaren uygulanmaya başlayacak.

"Minumumda tuttuk" dendi

Netflix'ten yapılan açıklamada: "Dünya genelinde yaratıcı topluluklarla birlikte çalışıyor, nitelikli yapım ve filmlere odaklanıyoruz. Hem yeni dizi ve filmlere hem de ürünümüzü geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiğimiz ciddi yatırımlar nedeniyle zaman zaman üyelik ücretlerimizi yeniden düzenliyoruz. İçeriklerimizi mümkün olduğunca çok sayıda kişinin izleyebilmesi için fiyat değişikliğini minimumda tutmaya özen gösterdik" ifadeleri kullanıldı.

İşte Netflix zamlı fiyat listesi:

Temel paket: 17,99b (SD ve tek ekran kullanımı)

Standart paket: 29,99 (HD ve iki ekran kullanımı)

Özel paket: 41,99 (Ultra HD ve çok ekran kullanımı)

Mobil abonelik geliyor

Ayrıca şirket tarafından sadece cep telefonu ve tabletleri içerecek yeni bir mobil abonelik seçeneğinin geliştirildiği öğrenildi.

YORUM EKLE