Künye

SARI BASIN

ADEGE MEDYA YAYIN REKLAM İLETİŞİM SAN. VE TİC. LTD ŞTİ

Adres: Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. No:32 İnce Memed Plaza D.39 Bayraklı İzmir

Tel: 0232 502 21 00

Faks: 0232 502 28 00

GSM: 0551 592 21 00


İletişim E-Posta: haber@saribasin.com.tr

www.saribasin.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni : M. Fatih Demir

Hukuk Danışmanı: Metin Altmışkara Hukuk Bürosu

Yazılım ve sistem : TE Bilisim - İstanbul

Sunucu Barınma : Turhost, SunucuLokal: Türkiye

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. saribasin.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Haber - içeriklerle ilgili şikayet ve tüm işlemler için lütfen öncelikle haber@saribasin.com.tr adresine yazılı mail atınız.
Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir.

© Copyrigth 2019 saribasin.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları saribasin.com.tr'ye aittir. sitede yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. saribasin.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. saribasin.com.tr'de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the saribasin.com.tr However, sometimes the saribasin.com.tr uses third parties to process your information. saribasin.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the saribasin.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the saribasin.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the saribasin.com.tr and its services. When you use saribasin.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more