Kenan Doğulu'dan yeni açıklama! Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanıyor mu?

Uzun süredir ayrılacakları magazin basınını meşgul eden Beren Saat ve Kenan Doğulu cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Beren Saat bir süredir sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla ayrılıp ayrılmayacaklarına dair kafalarda soru işaretleri yaratmıştı. Sessizliğini koruyan Kenan Doğulu'dan ilk kez açıklama geldi. Kenan Doğulu ve Beren Saat ayrılıyorlar mı?

Kenan Doğulu'dan yeni açıklama! Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanıyor mu?

Magazin basınında uzun süredir ilgiyle takip edilen Kenan Doğulu ve Beren Saat'in boşanacakları dedikodularında yepyeni bir gelişme yaşandı. Özellikle Beren Saat'in sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar önce boşanacaklarına yorulmuştu. Saat'in son paylaşımında da kapalı bir üslupla yayınladığı metinde Kenan Doğulu'ya itafen 'Sen masumiyetini kaybettin' ifadesi Doğulu'nun eşini aldattığı yorumlarına neden oldu.

Bu süreçte hep sessiz kalan Kenan Doğulu'dan konuya ilişkin ilk açıklama geldi.

Kenan Doğulu ve Beren Saat boşanıyor mu?

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu Bebek Şenliği'ndeki konseri sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada:  "Benim tarzımı biliyorsunuz, o yüzden bu özel konuları bu kadar basitmiş gibi konuşmayı tercih etmeyeceğim" açıklamasını yaptı.

Kenan Doğulu, Beren Saat'i aldattı mı?

Özellikle eşi Beren Saat'i aldattığına dair haberler ısrarla sorulsa da Kenan Doğulu yorum yapmamayı tercih etti. Beren Saat'in paylaşımında eşi için 'Sen masumiyetini kaybettin' ifadesini kullanması Doğulu'nun aldattığına yorulmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER