Yarım Elma oyuncusu Hakan Pak son yolculuğuna uğurlandı!

Pankreas kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Hakan Pak'ın cenazesi son yolculuğuna uğurlandı. En son Fox TV'de yayınlanan Yarım Elma dizisinde Mustafa karakterine hayat veren Pak, 'Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz', 'Hırsız Var', 'Hayatboyu', 'Kolpaçino', 'Ruhumun Aynası' gibi yapımlarda yer almıştı.

Yarım Elma oyuncusu Hakan Pak son yolculuğuna uğurlandı!

Hayatını kaybeden ünlü oyuncu Hakan Pak'ın cenazesi bugün Alsancak Hocazade Camii'nde son yolculuğuna uğurlandı. Haktan Pak, bir süredir kanser tedavisi gördüğü ve son zamanlarda da çoklu organ yetmezliğiyle mücadele ettiği İzmir'deki hastanede, önceki gün gece saatlerinde hayatını kaybetti.

Vefatının ardından Haktan Pak için çok sayıda ünlü isim sosyal medya hesaplarından yayınladıkları mesajlarla üzüntülerini dile getirdi. 

Müge Turanlı: "Görüşmek üzere yosun gözlü adam"

Haktan Pak'ın, 2012 yılında evlendiği ve geçen yıl boşanma davası açtığı Müge Turanlı, "Bir dahaki sefere görüşmek üzere yosun gözlü adam. Söz bitti" mesajını paylaştı.

Oyuncu Serdal Genç, "2008'de bir film setinde tanışıp arkadaş olduk sonra yıllar boyunca hasbihal ettik. İyi bir adamdı Haktan Pak. Güle oynaya gittiği hastaneden, omuzlarda çıkacak. Güle güle Haktan Abi. Seni seviyorum" diyerek, duygularını dile getirdi.

Ünlü oyuncu için Alsancak semtindeki Hocazade Camii'nde tören düzenlendi. Törene, oyuncunun abisi Hakan Pak ve ablası Sefa Ural'ın yanı sıra tiyatrocu dostları da katıldı.

Haktan Pak'ın cenazesi öğle vaktinde kılınan namazın ardından Karabağlar'daki Paşa Köprüsü Mezarlığı'nda defnedildi.

Oyuncunun cenazesine, çok sayıda film yapım şirketi de çelenk gönderdi.

HAKTAN PAK KİMDİR?
6 Mayıs 1969 yılında İzmir'de dünyaya gelen Haktan Pak, İzmir Atatürk Lisesi'nde, orta öğretimini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi/Viyana Teknik Üniversitesi/Viyana Franz Schubert Konservatuarı'nda lisans eğitimini tamamladı.

2004 yılında oynadığı 'Hoşgeldin Hayat' filminde 'Damat Metin' karakterine hayat verdi. Son yıllarda TV dizilerinde de rol alan Haktan Pak, 'Evlat Kokusu' adlı dizide 'Serdar' karakterini canlandırdı. 'Hayatboyu', 'Kolpaçino', 'Ruhumun Aynası', 'Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz', 'Hırsız Var' gibi ünlü projelerde oynadı.

Haktan Pak, son olarak 'Yasak Elma' dizisinde 'Mustafa' karakterine hayat vermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER