Zerrin Özer, Murat Akınca'dan boşanıyor! Özer'in iki günlük eşi 'dolandırıcı' çıktı!

Zerrin Özer iki gün önce evlendiği kendisinden 27 yaş küçük eşi Murat Akınca'dan boşanma kararı aldı. Özer'in evlilik haberi yayılmaya başladığı andan itibaren Türkiye'nin farklı yerlerinden birçok kadın 2. Sayfa magazin programında

Zerrin Özer, Murat Akınca'dan boşanıyor! Özer'in iki günlük eşi 'dolandırıcı' çıktı!

Zerrin Özer iki gün önce evlendiği 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akınca'dan boşanma kararı aldı. Özer'in yeni eşi, Akınca'nın hakkında düğünden hemen sonra dolandırıcı olduğuna dair bir sürü iddia çıkmıştı. 2. Sayfa magazin programına canlı yayına bağlanan birçok kadın Akınca'nın kendisiyle flört ederek daha sonra paralarını alıp kaçtığını ve kendini farklı kimliklerle tanıttığını söylemişti. Son olarak da tutuklanan Adnan Oktar'ın programındaki görüntüleri ortaya çıkan Murat Akınca şüphe uyandırmıştı.

Zerrin Özer'in menajeri Kemal Aslan boşanmayla ilgili açıklama yaptı. İşte Zerrin Özer'den boşanma açıklaması:

Değerli basın mensupları;

16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER