Moderatör kararının ardından Ekrem İmamoğlu'ndan ilk açıklama! Yıldırım'ı da etiketledi

Cumhuriyet Halk Partisi İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, CHP'li Engin Altay ve Ak Partili Mahir Ünal'ın; Yıldırım ile ortak yayınının detaylarını açıklamasının ardından açıklama yaptı. İmamoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda rakibi Yıldırım'ı etiketleyerek, başarılar diledi.

Moderatör kararının ardından Ekrem İmamoğlu'ndan ilk açıklama! Yıldırım'ı da etiketledi

İBB Başkan Adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın ortak canlı yayın programının detayları az önce belli olmuştu. Ak Partili Mahir Ünal ve CHP'li Engin Altay yayının Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde, İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde yapacağını ifade etti. 16 Haziran'da 21:00'da yayınlanacak olan programı uydu frekansı üzerinden isteyen tüm kanallar yayınlayabilecek.

Bu gelişmelerin ardından Ekrem İmamoğlu'ndan yeni bir açıklama geldi. İmamoğlu rakibi Yıldıırım'ı da etiketleyerek, kendisine başarılar diledi. 

İmamoğlu sosyal medya sitesi Twitter hesabından yaptığı açıklamada: "16 Haziran Pazar günü saat 21.00’de @KucukkayaIsmail moderatörlüğünde sizinle İstanbul’u tüm yönleriyle konuşmaktan büyük keyif alacağım. Başarılar dilerim @BY (Binali Yıldırım)" diye kaydetti.

İşte o açıklama: 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER